Aktuality BohosluzbyOznamy

  • Posledný úsek Ježišovho života má z určitého pohľadu dve stránky: na prvej sú napísané bolesti, trápenie, mučenie a smrť, na druhej nachádzame zmŕtvychvstanie, nanebovstúpenie a oslávenie. čítať ďalej

Liturgický kalendár

Liturgicky kalendar

Farské oznamy 21.4. - 27.04.2014

Bohuznáma rodina z ulice Dargovských hrdinov na kostol obetovala 100€, bohuznáma rodina na kostol obetovala 100€, bohuznáma na kostol obetovala 50€, Ružencové bratstvo Sečovce na kostol obetovalo 50€, bohuznáma na kostol obetovala 40€. Všetkým vám vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať!
V sobotu budú mať miništranti na fare stretko o 14.00.
Naši birmovanci budú mať prvé stretko v piatok o 18.00 v kostole, budeme mať mládežnícku sv. omšu a po nej bude stretko pokračovať v kostole. 
Ďakujeme všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k peknému sláveniu Veľkonočného trojdnia, všetkým vyslovujem úprimné Pán Boh zaplať.
V nedeľu budeme mať zmenený čas sv. omší, nakoľko v tento deň bude svätorečený sv. otec Ján Pavol II. a Ján XXIII. Priamy prenos zo svätorečenia bude vysielaný o 10.00, z tohto dôvodu v Sečovciach sv. omše budú v nedeľu o: 7.30 a o 9.00, večerná bude v riadnom čase o 18.00.
Budúca nedeľa je nedeľou Božieho milosrdenstva, popoludní o 15.00 v Sečovciach budeme mať moderovanú adoráciu,na ktorú vás všetkých srdečne pozývam.