Aktuality BohosluzbyOznamy

  • Hoci trpíš, neodopieraj radosť, ak ju môžeš rozdávať. Nevyvolávaj mrzutosť, ak sa jej môžeš vyhnúť. Nehovor o láske, ak nevieš pre ňu trpieť. Nehovor o bolesti, ak nevieš milovať. čítať ďalej

Liturgický kalendár

Liturgicky kalendar

Farské oznamy 01.03. - 08.03.2015

Minulý týždeň sa na Zbierke na Charitu vyzbieralo, v Sečovciach 81,62€, v Bačkove 38€, v Kravanoch 44€. Za vaše dary úprimné Pán Boh zaplať!
Dnes popoludní pred krížovou cestou o 14.00 bude stretnutie ružencového bratstva Sečovce spojené s výmenou tajomstiev.
Dnes popoludní o 16.00 bude vo farskom kostole v Sečovciach stretnutie rodičov a prvoprijímajúcich detí na pravidelnej katechéze. Deti nech si donesú pracovné zošity.
Počas prvopiatkového týždňa budeme spovedať ako je zvykom, na filiálkach podľa rozpisu a v Sečovciach ráno pol hodinu pred sv. omšou a večer hodinu pred sv. omšou okrem piatku pred večernou sv. omšou. 
Chorých budeme spovedať v piatok dopoludnia a zároveň im udelíme pomazanie chorých. Ak máte doma nejakých chorých a chcete aby sme ich prišli vyspovedať a udeliť pomazanie chorých nahláste ich do štvrtka v sakristii. 
V sobotu pred večernou sv. omšou v Sečovciach bude večeradlo o 17.15. Srdečne vás pozývame
Každú pôstnu nedeľu v Sečovciach po krížovej ceste o 15.00  bude pôstna kázeň. Pôstne kázne v tomto roku bude mať v našej farnosti Mons. Anton Tyrol, generálny vikár Spišskej diecézy. Srdečne vás pozývame.