Aktuality BohosluzbyOznamy

  • Kto sa s vďačnosťou pozerá na svoj život, ten je zmierený so všetkým, čo sa mu stalo. Prestane lamentovať nad sebou a svojím osudom. čítať ďalej

Liturgický kalendár

Liturgicky kalendar

Farské oznamy 28.07. - 03.08.2014

Minulotýždňová zbierka na kostol činila 412,02€. Pán Boh zaplať.
Bohuznáma na kostol obetovala 100€, vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať.
Na budúce nedeľu bude zbierka na kostol, za vaše dary už vopred úprimné Pán Boh zaplať.
V tomto prvopiatkovom týždni budeme spovedať ako zvyčajne - ráno pol hodiny pred sv. omšou, večer hodinu. K chorým pôjdeme v piatok ráno.
V pondelok po sv. omši bude mať nácvik zbor dospelých.
V sobotu 2. augusta možno získať vo farských kostoloch úplné odpustky Porciunkuly. Podmienky - okrem zvyčajných podmienok aj návšteva kostola spojená s Modlitbou Pána a vyznaním viery.
V sobotu o 18.15 ste všetci pozvaní na večeradlo.
Na budúcu nedeľu po pobožnosti bude stretnutie ružencového bratstva spojené s výmenou tajomstiev.
Ak máte doma kvety a chcete ich dať do kostola na výzdobu, prosíme vás aby ste ich doniesli do sakristie v piatok večer alebo v sobotu ráno. Ďakujeme.
Oznam pre tých, ktorí budú počas prázdnin za oddychom cestovať do Maďarska. V mesiacoch júl a august budú k dispozícii ranné nedeľné sv. omše v Čerhove a Slovenskom Novom Meste.  V JÚLI: v Slovenskom Novom Meste o 7.30 a v Čerhove o 8.30. a v mesiaci AUGUST: v Čerhove o 7.30 a v Slovenskom novom Meste o 8.30. Počas svojej cesty za oddychom sa môžete zastaviť na sv. omši a potom pokračovať ďalej.