Aktuality BohosluzbyOznamy

  • Vo chvíli, ako je táto, by som vás povzbudil milovať pokoj všetkými silami, ktoré vám dá Pán. Modlite sa za pokoj. čítať ďalej

Liturgický kalendár

Liturgicky kalendar

Farské oznamy 21.07. - 27.07.2014

Dnes je zbierka na kostol, za vaše dary úprimné Pán Boh zaplať.
Bohuznáma na kostol obetovala 100€, bohuznámy 200€, bohuznámy 100€ a bohuznáma 10€. Zo sobáša novomanželov Krausových na kostol obetovali 50€ a prvoprijímajúce deti za šaty na kostol obetovali 196€, vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať.
Ďakujeme všetkým tým, ktorí si v utorok našli čas a prišli pomôcť na brigádu ku kostolu. Vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať.
Tento utorok pozývame všetky deti, mladých i starých stráviť prázdninový deň prechádzkou na Sninský kameň. Odchod autobusu bude ráno o 8:30 od kostola, cena za dopravu 3€. Nahlásiť sa treba čo najskôr v sakrestii. 
Ak máte doma kvety a chcete ich dať do kostola na výzdobu, prosíme vás aby ste ich doniesli do sakristie v piatok večer alebo v sobotu ráno. Ďakujeme.
Oznam pre tých, ktorí budú počas prázdnin za oddychom cestovať do Maďarska. V mesiacoch júl a august budú k dispozícii ranné nedeľné sv. omše v Čerhove a Slovenskom Novom Meste.  V JÚLI: v Slovenskom Novom Meste o 7.30 a v Čerhove o 8.30. a v mesiaci AUGUST: v Čerhove o 7.30 a v Slovenskom novom Meste o 8.30. Počas svojej cesty za oddychom sa môžete zastaviť na sv. omši a potom pokračovať ďalej.